З 28 по 30 серпня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Протягом двох днів спортсмени виборювали на стадіоні «Авангард». Черкаським легкоатлетам вдалося здобути 11 медалей.
Олексій Кирилін став чемпіоном серед молоді та виборов друге місце серед дорослих в метанні диску. Його результат 52 метра 22 сантиметри.
Тетяні Безшийко вдалось вибороти золото серед молоді та бронзу серед дорослих у бігу на 400 метрів з бар’єрами. Дівчина продемонструвала результат 59 секунди 17 сотих секунди.
Денис Нечипоренко виборов срібло чемпіонату України у бігу на 400 метрів з бар’єрами з результатом 50 секунд 88 сотих секунди.
Яна Петренко посіла ІІІ місце з метання молоту серед молоді з результатом 47 метрів 39 сантиметри.
Ростислав Голубович на другій сходинці п’єдесталу в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Його результат 54 секунди 13 сотих секунди.
Анна Коврик здобула друге місце з метання молоту серед молоді. Дівчина показала результат 49 метрів 03 сантиметри.
Андрій Єрещенко став другим зі стрибків у довжину серед молоді з результатом 7 метрів 33 сантиметри.
Світлана Марусенко із бронзою чемпіонату у штовханні ядра (4 кг). Її результат 14 метрів 68 сантиметрів.
Молодіжна команда Черкаської області 4х100 метрів привезе додому срібло чемпіонату в естафетному бігу 4х100 метрів. У складі – Андрій Єрещенко, Дмитро Юнак, Євген Слободянюк, Костянтин Кишкань.