Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції серед юнаків відбувся в Сухолуччі. Тривали змагання 30 серпня-1 вересня. Черкаські триатлоністи брали активну участь у змаганнях та вибороли низку нагород.

Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, передає ЧЕСНО.

Дарія Бережна виборола нагороду на чемпіонаті України з триатлону серед дівчат. Спортсменка подолала дистанцію 500 метрів з плавання, 12 кілометрів велосипедної гонки та 3 кілометри бігу. Дівчина на змаганнях мала 22 суперниці.

Денис Рижий здобув «бронзову» нагороду змагань. Він пройшов дистанцію із 5 км плавання, 12 км велогонки та 3 км бігу за 38 хвилин 30 секунд.

Максим Усанін посів третю сходинку чемпіонату в категорії «кадети». Він проплив 0,3 км, здолав 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу. Його результат – 26 хвилин 50 секунд.