В угорському місті Сегед завершився міжнародний турнір «Олімпійські надії – 2020» з веслування на байдарках і каное, який приніс Україні медальний доробок. Серед медалістів – спортсмен з Черкащини.

Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, передає ЧЕСНО.

Так, Черкаську область у складі збірної України представляв Михайло Назаренко. Він здобув срібну медаль у складі четвірки каное. А також бронзу у складі четвірки каное-мікс (змішаний екіпаж – дівчата та юнаки) на дистанції 500 метрів.

Загалом в Угорщині змагались 32 українських веслувальники. Спортсмени виборювали медалі в чотирьох вікових категоріях: «15 років», «16», «17» та «18». Вони завоювали 32 медалі: 11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових. Національна збірна команда України посіла 2 місце в медальному заліку і 3 місце в Кубку націй.