Кароліно- Бугаз Одеської області 6- 8 вересня приймав Всеукраїнський турнір «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та старшого віку. За Черкаську область виступало 9 спортсменів.

Загалом учать у змаганнях взяли учасники з Вінниці, Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківську, Житомира, Дніпра, Одеси та Сум, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, передає ЧЕСНО.

Владиславі Торопцевій вдалось вибороти золоту медаль у ваговій категорії 68 кілограмів серед юніорок. Серед юнаків у ваговій категорії 65 кілограмів бронзова нагорода у Івана Прудіуса.

Нагороди до Черкас привезли спортсмени з чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, який завершився 8 вересня в селі Кароліно-Бугаз Одеської області.

Андрій Болобан для Черкаської області виборов золоту медаль чемпіонату у ваговій категорії 100 кілограмів, а Артур Єфремов посів третє місце у ваговій категорії 82 кілограми.