Всі спортсмени збірної країни на чемпіонаті, який проходив м. Чачак (Сербія), представляли черкаську школу фітнесу. Готували юних спортсменів до змагань тренери Антоніна Оробець та Яна Мурза.

Про це розповідає Черкаський спорт, передає ЧЕСНО.

Золоті медалі Чемпіонату світу в активі Поліни Струкової (дівчата до 7 років) та Каміли Пономаренко (дівчата 14 років). Срібло до скарбнички збірної України поклали Марія Михайленко (дівчата 12 років) та Олександр Хлинін (хлопчики 10-11 років).

Посіли високе четверте місце на змаганнях Анастасія Андрущенко (дівчата 15 років), Дарія Корнієнко (дівчата 13 років) та Анна Мирошник (дівчата 9 років). П’яте місце за результатами виступу на сербській сцені зайняла Катерина Ланіна (дівчата 12 років).

У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце на Чемпіонаті світу з дитячого фітнесу.