Чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, клубів, ШВСМ та чемпіонат України з триатлону в естафетах відбувся у Мелітополі. Черкаську область на змаганнях представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 з відділення триатлону та вихованці ШВСМ.

Про це інформують у закладі, передає ЧЕСНО з посиланням на Черкаський спорт.

Серед юніорів у естафеті на дистанції 0,3/8,0/2,0 команда у складі: Володимира Шерстова, Ярослава Сича та Максима Лісуна здобула бронзові медалі.

Серед кадетів у естафеті на дистанції 0,3/8,0/2,0 у складі: Богдан Одвігов, Максим Усані та Артем Криворучко вдалось стати чемпіонами.

Серед кадеток на дистанції 0,3/8,0/2,0 команда у складі: Юліанни Білан, Катерини Березенко, Єлизавети Ємець посіли перше місце.

Особисті нагороди серед дівчат здобули: Вероніка Пащина – срібло чемпіонату. А у Ксенії Корнієнко – бронза.