Черкаська міська рада на своєму засіданні 10 грудня обрала секретаря ради, призначила виконавчий комітет і затвердила склад і голів постійних комісій.

Спочатку депутати одноголосно підтримали утворення шести постійних комісії, обрали голів комісій:

Комісія з питань охорони здоров’я:

Голова комісії — Тронц Тимофій Володимирович (за його кандидатуру проголосували 41 депутат і міський голова).

Члени комісії:

  • Абрамова Карина Сергіївна
  • Кудактін Сергій Вікторович
  • Саліна Юлія Іванівна
  • Тронц Тимофій Володимирович

Комісія з питань земельних відносин та архітектури:

Голова комісії — Агапова Олена Михайлівна (за її кандидатуру проголосували 42 депутати і міський голова).

Члени комісії:

  • Агапова Олена Михайлівна
  • Дудка Сергій Володимирович
  • Івашкова Надія Євгенівна
  • Красюк Віталій Анатолійович
  • Міняйло Валерій Володимирович
  • Моторний Роман Васильович
  • Погостінська Юлія Олександрівна
  • Савенко Олександр Сергійович
  • Сухарьков Іван Васильович
  • Шмиголь Сергій Олегович

Комісія з питань гуманітарної та соціальної політики:

Голова комісії — Холупняк Катерина Олександрівна (за її кандидатуру проголосували 27 депутатів і міський голова).

Члени комісії:

  • Мойсієнко Василь Миколайович
  • Буряк Світлана Вячеславівна
  • Кашко Олег Миколайович
  • Прядка Сергій Миколайович
  • Рубан Сергій Леонідович
  • Холупняк Катерина Олександрівна
  • Шевченко Геннадій Юрійович

Комісія з питань прав людини, законності та етики:

Голова комісії — Майборода Любов Володимирівна (за її кандидатуру проголосували 22 депутати і міський голова).

Члени комісії:

  • Майборода Любов Володимирівна
  • Мелікова Оксана Петрівна
  • Тренкін Юрій Васильович

Комісія з питань бюджету та економічного розвитку:

Голова комісії — Шевченко Олена Вікторівна

Члени комісії:

  • Бандура Інна Валеріївна
  • Беззубенко Віктор Анатолійович
  • Валенчук Павло Павлович
  • Гладкий Георгій Анатолійович
  • Діскант Роман Володимирович
  • Замирайло Олександр Анатолійович
  • Євпак Віктор Миколайович
  • Казарян Нарек Петросович
  • Котолуп Юрій Юрійович
  • Мельник Олексій Олексійович
  • Мкртчян Араїк Рафікович
  • Мушієк Андрій Михайлович
  • Шабатура Сергій Володимирович
  • Шевченко Олена Вікторівна

Комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту та екології:

Голова комісії — Батир Руслан Анатолійович (за його кандидатуру проголосували 24 депутати і міський голова).

Члени комісії:

  • Батир Руслан Анатолійович
  • Волошин Анатолій Іванович
  • Друмашко Володимир Григорович
  • Левицький Ярослав Євгенійович

Наступним питанням народні обранці розглянули обрання секретаря Черкаської міської ради. Міський голова запропонував на розгляд депутатів кандидатуру “батьківщинівця” Юрія Тренкіна.

Фракції партій “Голос” і “Слуга народу” відмовились брати участь у голосування. Під час таємного голосування за Тренкіна проголосували 29 депутатів. Це всі депутати, які взяли участь у голосуванні.

Також Черкаська міська рада проголосувала за новий склад виконавчого комітету.

Першим заступником мера став екссекретар міськради Сергій Тищенко (висуванець партії “За майбутнє”). Також заступниками було обрано “черкащанина” Віктора БеззубенкаМарину Гаркаву (від “ЄС”) та журналістку Анастасію Чубіну.

Водночас депутати не підтримали обрання заступником мера Олега Кашка від ОПЗЖ.