Спортсмени Черкащини повернулись додому з нагородами чемпіонату України зі спортивного орієнтування на лижах. Змагання відбулися у селі Реутинці Сумської області з 12 до 14 лютого.

Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, передає ChesnoNews.

Черкаську область представляли спортсмени із села Худяки та Сагунівка –Анастасія Хворостян, Дар’я Білоус, Єва Коваленко, Артем Курбатов, Артем Сердитий, Дмитро Грегуль, Віталіна Джулай та Юлія Литвиненко.

У естафеті Дар’я Білоус та Анастасія Хворостян вибороли бронзові медалі у групі Ж16.

У особистій першості Анастасія також здобула третє місце на довгій дистанції. А на спринтерській дистанції Єва Коваленко стала бронзовою призеркою чемпіонату України.