У спорткомплексі “Сокіл” на “Черкаси-Арені”, за ініціативи МСК “Дніпро”, БО “Чемпіони по житті” та підтримки футзальних команд “Майфон”, “Черкасиобленерго”, “Карбон” та “Цетус”,  відбувся благодійний футзальний турнір на підтримку ГО «Сонячні діти Черкащини».

Як відзначила одна з організаторок турніру Анжела Котова, “цей захід об’єднав усі команди заради доброї справи! Оскільки, кожна команда внесла благодійний внесок для дітей з синдромом Дауна. Загальна сума – 30 000 гривень. Після ігор ці кошти передали діткам, чемпіонам по життю”, передає ChesnoNews.

Про спортивну частину розповідає Черкаський спорт:

“В першому півфіналі зустрілись Майфон та Черкасиобленерго. Обленерго забивши в кожному таймі двічі впевне переміг. Майфон відповів лише один раз. Кінцевий рахунок зустрічі 4:1.

У другому півфіналі зійшлись Цетус та Карбон. Два швидкі м’яч від Проценка вирішили хід зустрічі. Хоч Цетус і намагався відповідати, але Карбон підсилившись низкою молодих гравців МСК Дніпро здобув впевнену перемогу з рахунком 6:2.

Матч за 3 місце видався неймовірно напруженим. Цетус та Майфон на двох в першому таймі забили 8 м’ячів і пішли на перерву з нічійним результатом. Та варто зазначити що Майфон весь час був у ролі наздоганяючих. Другий тайм у ролі доганяючих був Цетус, два швидкі м’ячі і крапка від Авер’янова на останній секунді. Рахунок зустрічі 7:5. Майфон посідає 3 місце.

Фінальна гра була мабуть найспекотнішою, 2:1 після першого тайму протрималось до кінця зустрічі. Переможцем турнір стали Черкасиобленерго, друге місце відповідно посів Карбон.

Після завершення матчів відбулось нагородження команд”.