Визначили переможців у змаганнях з “Ігор Нескорених”.
Про це інформує комунікаційна менеджерка Warrior Games в Україні Світлана Судак.
Змагання відбувалися у дев’яти дисциплінах: штовханні ядра, метанні диску, бігу 100, 400, 1500 м, стрибків у довжину, велоспорті, пауерліфтингу та веслуванні на тренажері (1 хв та 4 хв).
Участь в Іграх взяли ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонної служби України, поліції, СБУ, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків.
Легка атлетика
Біг на 100 мерів стоячи
- Іван Герецун (Чернівецька область) посів перше місце, результат 12.16 сек;
- Євген Жар (Кіровоградська область) – друге місце, результат 12.38 сек;
- Дмитро Чабаненко (Хмельницька область)– трете місце, результат 12.63 сек.
Біг на 400 метрів
- Анатолій Григораш (Миколаївська область) посів перше місце у категорії ІТ 3, результат 1.01.83 хв;
- Володимир Рубан (Волинська область) – перше місце у категорії ІТ 1, результат 1.11.87 хв;
- Дмитро Гержан (Київська область) – друге місце у категорії ІТ 1, результат 2.02.67 хв.
Біг 400 метрів (ІТ 7 стоячи)
- Дмитро Чабаненко (Хмельницька область) – перше місце, результат 57.35;
- Євген Жар (Кіровоградська область) – друге місце, результат 57.40;
- Олег Зімніков (Сумська область) – третє місце, результат 1.00.30.
Біг 1 500 метрів
- Чабаненко Дмитро (Хмельницька область) – перше місце, результат 4.50.4
- Євген Жар (Кіровоградська область) – друге місце, результат 4.54.4;
- Олег Зімніков (Сумська область) – третє місце, результат 5.02.5.
Стрибки в довжину
- Володимир Рубан (Волинська область) – перше місце – 4,24 м;
- Володимир Воропай (Миколаївська область) – друге місце 3,30 м;
- Анатолій Григораш (Миколаївська область) – посів перше місце у своїй категорії із результатом 5,28 м.
- Перше місце – Олександр Ткаченко (Чернігівська область) – 5,39 м;
- Друге – Іван Герецун (Чернівецька область) із результатом 5,38 м;
- Третє місце у стрибках в довжину посів Олег Зімніков (Сумська область) – 5,07 м.
Велоспорт
Категорія ІRВ 1
- Капітон Лі (Миколаївська область) перше місце – 5.18.15;
- Дмитро Браницький (Хмельницька область) друге місце – 5.26.52;
- Павло Воловик (Дніпропетровська область) третє місце – 5.33.58.
Категорія ІНВ 2
Перше місце посів Віталій Степаненко (Черкаська область) – 5.36.02.
Категорія ІRВ 3
- Перше місце посів Денис Фіщук (Черкаська область) – 4.11.81
- Друге – Олександр Прокопенко (Київська область) – 4.30.12;
- Третє – Юрій Зекун (Харківська область) – 4.42.57.
Пауерліфтинг
Жінки середня вага
- Ярослава Мазур (Житомирська область) – перше місце – 30 кг;
- Людмила Менюк (Вінницька область) – друге місце – 27,5 кг.
Чоловіки легка вага
Володимир Шатіло (Чернігівська область) – перше місце – 120 кг;
Друге місце поділили:
- Дмитро Чабаненко (Хмельницька область) – 95 кг;
- Анатолій Компанієць (Кіровоградська область) – 95 кг;
- Третє місце – Олег Зімніков (Сумська область) –60 кг.
Чоловіки середня вага
- Андрій Котовенко (Київська область) – перше місце – 170 кг;
- Олександр Гавриленко (Чернігівська область) – друге місце – 150 кг;
- Павло Козбан (Кіровоградська область) – третє місце – 147,5.
Чоловіки важка вага
- Євген Олексенко (Запорізька область) – перше місце
- Іван Рудий (Київська область) – друге місце
- Максим Негров (Херсонська область) – третє місце.
Штовхання ядра
У різних категоріях перші місця посіли:
- Ярослав Платмір (Черкаси);
- Олександр Пискун (Дніпропетровська область);
- Степаненко Віталій (Черкаська область).
Категорія IF 1
- Лі Капітон (Миколаївська область) перше місце;
- В’ячеслав Дем’янчук (Житомир) дреге місце;
- Володимир Воропай (Миколаївська область) третє місце.
Категорія IF 2
- В’ячеслав Хільчишин (Рівненська область) перше місце;
- Володимир Мейгеш (Черкаська область) друге місце;
- Захар Казнодзей (Рівненська область) третє місце.
Категорія IF 4
- Богдан Крупський (Київська область) перше місце;
- Родіон Сітдіков (Київська область) друге місце;
- Олександр Маковей (Хмельницька область) третє місце.
Метання диска
Категорія IF 1
- Володимир Воропай (Миколаївська область) перше місце;
- Сергій Пандрак (Рівненська область) друге місце.
Категорія IF 2
- Захар Казнодзей (Рівненська область) перше місце;
- Володимир Товкис (Київська область) друге місце;
- Володимир Мейгеш (Черкаська область) третє місце.
Категорія IF 4
- Олександр Маковей (Хмельницька область) перше місце;
- Богдан Крупський (Київська область) друге місце;
- Родіон Стідніков (Київська область) третє місце.
Категорія IF 5
- Олег Кравець (Миколаївська область) перше місце;
- Віталій Степаненко (Черкаська область) друге місце;
- Сергій Прядка (Черкаси) третє місце.
Категорія IF 6
Олександр Пискун (Дніпропетровська область) перше місце.
Категорія IF 8
Ярослав Платмір (Черкаси) посів перше місце.