23 липня на базі Центрального стадіону відбувся чемпіонат з легкої атлетики серед поліцейських області. Найкращі отримали медалі, кубки та грамоти.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Черкаської області, передає ChesnoNews.

У чемпіонаті з легкоатлетичного кросу взяли участь сім збірних команд правоохоронців Черкаської області. Учасники змагалися на дистанції 1000 м, 3000 м та 5000 м.

Боротьба за першість між суперниками була напруженою та динамічною. Кожен з учасників продемонстрував неабияку силу волі та незламне прагнення до перемоги.

За результатами проведених змагань команда Золотоніського районного відділу поліції посіла почесне перше місце. Команда управління кадрового забезпечення та тренінгового центру посіла друге місце, бронзовими призерами чемпіонату стала команда спецпідрозділу КОРД.

Також визначено переможців за підсумками легкоатлетичного кросу на відповідні дистанції.

Начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Василь Яхненко привітав переможців та нагородив їх грамотами, медалями та кубками.