ФК “Штурм” Мошнівської територіальної громади – чемпіон Черкаського району з футболу 2021 року.

У фінальному матчі турніру мошнівські футболісти перемогли ФК “Чигирин” з рахунком 2:1.

Чигиринці першими відзначились в грі, проте гравці “Штурму” продемонстрували характер і волю до перемоги, і ще до перерви вийшли вперед – Олександр Балацький реалізував 11-метровий удар, а Артем Олійник завершив чудову комбінацію влучним ударом.

Після перерви “Чигирин” залишився в меншості, та, незважаючи на це, намагався врятувати гру, створюючи низку небезпечних моментів, але удача була на стороні мошнівчан, і рахунок до фінального свистка так і не змінився.

Нагадаємо, навесні ФК “Штурм” став володарем Кубку Черкаського району-2021. Тож, перемогою в Чемпіонаті мошнівчани оформили “золотий дубль”.

Попереду – гра за Суперкубок, де суперником “Штурму” буде фіналіст Кубка району – “Агростарт” з Лесьок.