Дублери «Черкаських Мавп» як могли чинили опір представнику Суперліги Windrose – київському «Будівельнику», але потужний та зірковий суперник здобув переконливу перемогу.

Про це інформує пресслужба баскетбольного клубу, передає ChesnoNews.

Черкаські Мавпи-2 неочикувано непогано стартували. Дмитро Нагорний поцілив триочковий і вивів команду вперед. Але інтрига у матчі тривала лише кілька хвилин. Вже після стартових удач черкасців гравці Будівельника прибрали матч до своїх рук і не давали своїм юним соперникам ані шансу.

Незважаючи на те, що Будівельник приїхав до Черкас лише з 8-ма гравцями у складі, команда Ігорса Міглінієкса тримала високий темп всі 40 хвилин матчу і з плином часу лише нарощувала свою перевагу. Черкаські Мавпи-2 намагалися опиратися, але різниця у фізичній міці, антропометрії, швидкості і класі давалася взнаки. Різниця росла з кожною хвилиною.

Слід відзначити гравців Будівельника, які грали щільно у захисті і викладалися весь матч. Таким чином статусний суперник показав черкаським баскетболістам, що це таке – грати на цьому рівні.

Незважаючи на поразку, черкаські баскетболісти отримали важливий досвід. Проти зіркових легіонерів і потужних українців грали 15-річні Анікін і Толмачов, 16-річні Гречуха, Буравський та інші. А лідер Мавп-2 Юрій Романовський набрав 24 очки, реалізував 4-9 дальніх. Гру черкасця відзначив і тренер гостей Ігорс Міглінієкс.

Кубок України. 1/8 фіналу

Черкаські Мавпи-2 — Будівельник 63:132 (21:37, 11:33, 15:33, 16:29)

Мавпи: Холод – 9+8 підбирань; Нагорний – 5+2 підбирання, 2 передачі; Семерич – 8+10 підбирань; Романовський – 24+2 підбирання; Здирка – 14+6 підбирань, 4 передачі – старт; Анікін – 3.

Будівельник: Кондраков – 18+9 підбирань, 10 передач, 5 перехоплень; Доне – 24+6 підбирань; Стоктон – 6+5 підбирань, 11 передач; Прокопенко – 25+7 підбирань; Апшоу – 13 – старт; Близнюк 26+7 підбирань, 5 передач; Браун – 12+5 підбирань; Конєв – 8+3 підбирання, 4 передачі.