На вихідних у Будапешті (Угорщина) відбувся 27-й розіграш Кубку Світу з кікбоксингу WAKOПонад 1700 спортсменів з 39 країн світу взяли участь в цьому міжнародному турнірі.

Про це інформує Черкаський спорт, передає ChesnoNews.

Національна збірна команда України посіла третє загальнокомандне місце!!!

В складі національної збірної виступали семеро спортсменів КДЮСШ «Вулкан» і показали наступні результати:

Роман Щербатюк (К-1, +91кг) та Іван Ткаченко (фул-контакт, +91кг) – чемпіони, володарі Кубку Світу-2022 серед дорослих.

Анна Чорнобривець (лоу-кік, -60кг) – бронзова призерка Кубку Світу-2022 серед дорослих.

Найбільшою несподіванкою став напівфінальний поєдинок наших спортсменів в розділі лайт-контакт (-47кг) – Кравченко Дениса та Яковенко Рената, які між собою виборювали вихід до фіналу. Перемогу здобув Яковенко Ренат і став срібним призером. А Кравченко Денис зайняв почесне третє місце.

Ноздренко Софія – 5 місце в розділі лайт-контакт (-60кг) та поінт-файтинг (-65кг).

Гречко Павло – 5 місце в розділі лайт-контакт (-69 кг).

Тренери спортсменів Юрій Зубов та Влад Миколаєнко.