7 – 10 липня в місті Варшава (Польща) відбувся етап Кубка світу з фехтування на візках, який зібрав найкращих спортсменів світу із паралімпійського фехтування (180 спортсменів із 38 країн).

Про це інформує Відділення НОК України в Черкаській області, передає ChesnoNews.

У складі національної збірної України виступив черкащанин Артем Манько. Він здобув нагороду – посів другу сходинку п’єдесталу пошани.

«Вигравши у “непереможного” британця Гиллівера за вихід до чвертьфіналу, переміг італійця за вихід у фінал, але з рахунком 15-11 програв німцю за звання чемпіона цих престижних змагань. Вітаємо спортсмена, тренерів та його родину з успішним виступом!» – повідомляє президент Федерації фехтування Черкаської області, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Людмила Шкалікова.