У стартовому матчі десятого туру Першої ліги ФК ЛНЗ (Черкаси) в Кременчуці зустрічалися з місцевим “Кременем”.

З перших хвилин черкащани на правах фаворита протистояння заволоділи ініціативою і вже на 13-й хвилині відкрили рахунок. Хамелюк наважився на удар з-за меж штрафної і фортуна посміхнулася Владиславу – 1:0. Більше до перерви голів не забивали.

На початку другого тайму гравці ЛНЗ могли збільшувати свою перевагу, але удар Івана Тищенка заблокував захисник. Після цього господарі додали в активності. На 56-й хвилині після прострілу Вівдича в один дотик поміж ніг Самойленку пробив Галата – 1:1.

Наприкінці зустрічі ЛНЗ знову почало більше контролювати м’яч. Проте, вирвати перемогу так і не змогли.