Командними змаганнями завершився чемпіонат України з фехтування на шаблях, що проходив у Києві.

У поєдинку за третє місце зустрілися перші команди Черкас та Миколаєва, які у своїх півфіналах поступилися відповідно Києву (26:45) та Одесі (37:45). Черкащанкам Валерії Гнідашевій, Дар’ї Гонцовій, Ізабеллі Гросул і Дар’ї Науменко вдалося перемогти миколаївський квартет (45:42) і вибороти бронзовий комплект нагород.

Вкрай напруженими вийшли обидва півфінали у чоловічій командній першості. Миколаїв-1 і Черкаси-1 вийшли переможцями зі своїх протистоянь з одеситами (45:37) та киянами (45:41) відповідно й зустрілися у поєдинку за золото. Команда з Миколаєва  від самого початку взяли переможний темп і чемпіонства вже не віддали (45:37). Таким чином срібними призерами стали черкащанаи Богдан Платонов, Олександр Каракай, Станіслав Закутній, Ігор Маркунін.