
Кращим спортсменом березня 2025 року на Черкащині визнано Сергія Куліша.
Про це інформують у Відділенні НОК України в Черкаській області.
За підсумками досягнень на звання кращого спортсмена місяця претендували два спортсмени: фехтувальниця Софія Головкіна та стрілець Сергій Куліш. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області, зваживши на їхній загальний результат, переможцем березня визначила Сергія Куліша, який мав здобутки на двох чемпіонатах – Європи та України.
Кращого спортсмена місяця та його тренера буде відзначено грошовою премією.
Детальніше про нагороди спортсменів:
Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, що проходив 10 березня в хорватському місті Осієк, виборов золото. Він став чемпіоном Європи у вправі ГП-6. Також стрілець продемонстрував високий результат на чемпіонаті України з кульової стрільби, який відбувся 24–30 березня у Львові. Там Сергій здобув перемогу у вправі ГП-6 та третє місце – у вправі ГП-мікст. Тренує спортсмена Віктор Нагній.
Майстер спорту України Софія Головкіна на початку березня брала участь у чемпіонаті Європи з фехтування серед юніорів (шабля, жінки), що приймала Анталія, Туреччина. Черкащанка виборола бронзову нагороду в командних змаганнях. Готує спортсменку тренерка Людмила Шкалікова.