18 квітня черкаський ФК ЛНЗ в рамках двадцять четвертого туру VBET Української Прем’єр-Ліги сезону 2025-2026 у Ковалівці на Київщині зустрічався з місцевим «Колосом».
Гравці ЛНЗ вийшли на поле стадіону «Колос» із дитячими іграшками в руках, в пам’ять про 8-річного Богдана, який загинув 14 квітня внаслідок удару рашистського шахеда по його будинку в Черкасах.
З перших хвилин матчу ініціативою заволоділи черкаські футболісти. Та на 7-й хвилині матчу прикра помилка призвела до гола у ворота ЛНЗ: Дідик на рівному місці обрізався на власній половині поля, й дозволив Климчуку та Кане організувати атаку,в якій малієць потім пройшов Драмбаєва, й технічно поклав м’яча у лівий кут – 1:0.
Окрилені забитим м’ячем, ковалівці кинулись в атаку “закріпити” успіх. Іншої думки були черкасці: загасивши наступальний запал господарів, гравці ЛНЗ продовжили хвиля за хвилею накочувати атаки на ворота «Колоса». На 42-й хвилині черкасцям вдалося зрівняти рахунок, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд у Драмбаєва. Перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою господарів поля.
На початку другої половини зустрічі гравці ЛНЗ продовжували володіти ініціативою, проте жодних небезпек воротам господарів атаки черкасців не становили.
Загалом за другий тайм обидві команди не завдали жодного удару в ствір воріт суперника, а за весь матч – всього два. Фінальний свисток арбітра зафіксував прикру і несподівану поразку ЛНЗ 0:1.
18.04.2026. VBET Українська Прем’єр-ліга. 24 тур. Ковалівка. Стадіон «Колос».
«Колос» Ковалівка – ЛНЗ Черкаси 1:0 (1:0)
Голи: Кане, 7
Попередження: Теллес, 46, Демченко, 79, Пахолюк, 83, Ррапай, 90+4 – Кузик, 9, Дідик, 40, Драмбаєв, 79
«Колос»: Пахолюк, Понєдєльнік, Козік, Бурда, Цуріков (К), Теллес (Хрипчук, 88), Демченко (Ррапай, 84), Гагнідзе, Салабай, Кане, Климчук (Тахірі, 73)
Запасні: Пузанков, Коробченко, Бондаренко, Рухадзе, Степаненко, Станковскі, Денисенко, Гусол, Алефіренко
ЛНЗ: Паламарчук, Путря, Горін, Муравський (К), Драмбаєв, Кузик (Пасіч, 73), Дідик (Твердохліб, 58), Рябов, Пастух, Кравчук (Авуду, 73), Ассінор (Микитишин, 58)
Запасні: Ледвій, Самойленко, Дайко, Якубу, Нонікашвілі, Беннетт
У двадцять п’ятому турі ЛНЗ 26 квітня вдома прийматиме харківський «Металіст 1925».