Футзалістки МСК “Дніпро” продовжують переможну ходу в Чемпіонаті України

Відбулися чергові матчі Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги (група «С»).

Черкаська команда МСК «Дніпро» успішно провела два виїзні матчі.

7 грудня у матчі третього туру черкащанки переграли «ДЮСШ-Надія» Гребінка з рахунком 5:1, а 8 грудня декласували команду «ЖФК Багіра- ДЮСШ» (Лиман) – 12:6.

Після чотирьох турів МСК “Дніпро” продовжує впевнено очолювати свою групу: