Визначено лауреатів футбольного сезону на Черкащині

10 грудня на XVII черговій конференції Черкаської обласної асоціації футболу відзначено лауреатів футбольного сезону.

Були вручені кубки та медалі переможцям та призерам обласних змагань з футболу – Чемпіонату серед команд Вищої ліги (1 місце – «Карбон» Черкаси, 2 місце – ФК «УТК» Уманський район, 3 місце – «Базис» Кочубіївка) та Першості серед команд I-ої ліги (1 місце – «Граніт» Старі Бабани, 2 місце – СК «Ренет» Мліївська ТГ, 3 місце – ФК «Тальне»).

Також оголошені лауреати в особистих номінаціях:

Вища ліга («DEFENDA-Ліга»):

  • Кращий футболіст – Роман Потапов (ФК «УТК» Уманський район)
  • Кращий воротар – Євгеній Холіч (ФК «УТК» Уманський район)
  • Кращий тренер – Ігор Столовицький (СК «Карбон» Черкаси)
  • Кращий бомбардир – Вадим Чорний (СК «Карбон» Черкаси) – 16 м’ячів

Кращим бомбардиром Першої ліги («TEVITTA-Ліга») із 13-ма забитими голами став Антон Гончар («Рось» Корсунь-Шевченківський).

Кращим арбітром визначено Володимира Новохатнього.