В Оршанці відкрили віддалене робоче місце відділення ЦНАПу

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом директором ЦНАПу Олегом Ткаченком відкрили віддалене робоче місце відділення ЦНАПу в селищі Оршанець.

Про це інформує пресслужба ЧМР.

“Ми прагнемо, щоб кожен мешканець нашої громади мав рівні можливості отримувати якісні адміністративні послуги, не витрачаючи багато часу і зусиль. Відкрите сьогодні відділення ЦНАПу – це черговий крок у цьому напрямку”, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

У тестовому форматі сервіс надається із травня 2023 року.

Станом на сьогодні надано близько двох тисяч послуг. На віддаленому робочому місці надаються такі ж адміністративні послуги, як і у приміщенні ЦНАП.

Найбільш популярні послуги:

  • витяг з реєстру територіальної громади,
  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання,
  • взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов,
  • надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Час прийому громадян на віддаленому робочому місці адміністратора – щоп’ятниці із 9:00 до 17:00.