За процесуального керівництва Уманської окружної прокуратури 28-річному чоловіку повідомлено про підозру за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 263 КК України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
За даними слідства, чоловік незаконно придбав невеликий «арсенал», маючи намір його продати. У ході розслідування молодик за 20 000 гривень збув особі, що діяла під контролем правоохоронців, чотири ручних гранати, два пістолети для стрільби малокаліберними патронами та понад півтори сотні різноманітних набоїв.
Власника «арсеналу» затримано у порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
У разі доведення винуватості чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Заходи з викриття порушника проводились окружною прокуратурою спільно зі слідчим відділом Уманського РУП ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області.