На Черкащині відбувся перший обласний тренінг для юних краєзнавців

В обласному центрі національно-патріотичного виховання відбувся перший обласний тренінг «Конференція без страху» для юних учасників всеукраїнських та обласних краєзнавчих заходів і їхніх керівників. Участь у заході взяли 23 представники з міст: Кам’янка, Сміла, Тальне, Черкаси та сіл: Вершаці і Зеленьки.

Про це інформують в Черкаській обласній раді.

Під час тренінгу керівники:

  • обговорювали критерії та напрямки краєзнавчо-пошукових досліджень;
  • проходили краєзнавчу вікторину;
  • брали участь в арттерапевтичному тренінгу «Моя сила – це Я».

Юні дослідники:

  • розбиралися, як подолати страх публічного виступу;
  • практикували скрайбінг – схематичне зображення інформації;
  • працювали в групах і презентували результати своїх досліджень;
  • вчилися аналізувати фотоматеріали у краєзнавчих проєктах.

За словами директорки Центру Юлії Кріт, подібні тренінги допомагають молоді здобути впевненість у своїх силах та покращують навички публічного виступу, що стане в пригоді під час участі в краєзнавчих дослідницьких заходах. “Сподіваємось, що нові знання та знайомства полегшать презентацію власних досліджень. Дякуємо всім учасникам та їхнім керівникам за активність. До нових зустрічей!”, – зазначила вона.