Синоптики прогнозують другу хвилю похолодання

Антициклон приніс до нашого регіону холодне континентальне повітря.

Про це повідомляють у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За інформацією синоптиків перше відчутне зимове похолодання вже пройшло свій пік і в найближчі дві доби нас чекає період контрастів.

14 лютого прогнозують 0-5° тепла. Ввечері та вночі погодні умови ускладняться: температура знизиться до 3-5º морозу, мокрий сніг перейде у сніг. За таких погодних умов на дорогах буде ожеледиця.

15 лютого –  температура впродовж доби 2-7º морозу.

16 лютого розпочнеться більш інтенсивна хвиля зимових холодів. Температурний фон знизиться на 4-6°: вночі – 10-15° морозу, вдень – 4-9º морозу.