Черкащани вибороли чотири медалі Кубка Європи з кікбоксингу WAKO

У змаганнях, що відбулися у Пловдиві (Болгарія) взяли участь близько 3 тисяч спорсменів з понад 300 клубів Європи.

Про це інформують в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

Черкащани у складі національної збірної команди України вибороли наступні нагороди:

  • 1 місце – Анна Чорнобривець серед дорослих (кік-лайт, 60 кг), тренер Зубов Ю.І.;
  • 2 місце – Вікторія Боярченко серед дорослих (фул-контакт, 65 кг), тренер Литвиненко О.В.;
  • 1 місце – Назар Тимошенко серед юніорів (лоу-кік, -45 кг), тренер Зубов Ю.І.;
  • 2 місце – Нікіта Шарий серед юніорів (фул-контакт, -54 кг), тренер Патрус В.Д., Пак Е.Е.