«Черкаські Мавпи» з перемоги стартували у плей-офф Суперліги

У першому матчі ¼ фіналу чоловічої баскетбольної Суперліги черкаська команда на домашній арені переграла криворізький «Кривбас» – 69:65.

Гості активно почали поєдинок, вигравши першу чверть з перевагою у 15 очок. Проте «Мавпам» вдалося вирівняли гру та виграти три наступні десятихвилинки. За 3 хвилини до завершення матчу черкащани вийшли вперед і довели матч до перемоги.

Другий матч серії відбудеться у неділю, 6 квітня.

Усі серії плей-офф Суперліги пройдуть у форматі до двох перемог однієї з команд.