
За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської окружної прокуратури засуджено 35-річну черкащанку, яка незаконно придбала, зберігала з метою збуту в особливо великих розмірах та незаконно збувала психотропну речовину на території м. Черкаси (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
Прокурори в суді довели, що обвинувачена незаконно здійснила збут двох згортків із психотропною речовиною «амфетамін» за грошові кошти в сумі 600 гривень. Також зловмисниця зберігала за адресою свого проживання психотропну речовину «амфетамін» в особливо великих розмірах.
Вироком суду жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.