12 серпня юнацька команда черкаського ФК ЛНЗ у Кривому Розі зіграла матч третього туру Чемпіонату України U-19 проти місцевого “Кривбасу U-19”.

Перший тайм пройшов за ігрової переваги господарів поля, яка втілилася в гол на 28 хвилині матчу.

Другу половину гри, намагаючись виправити ситуацію, активніше розпочали гравці ЛНЗ. Проте, в завершальній стадії Фортуна явно була не на боці черкасців. Натомість, гравці “Кривбасу” забили ще два голи, і в результаті здобули впевнену перемогу.

Чемпіонат України U-19. 3-й тур. 12.08.2023. 12:00. Кривий Ріг. Стадіон Академії «Кривбаса».

«Кривбас U-19» (Кривий Ріг) – «ЛНЗ U-19» (Черкаси) – 3:0 (1:0)

Голи: Володимир Вілівальд, 28 (1:0); Захар Карпусь, 60 (2:0); Ілля Вдовиченко, 85 (3:0).

Склад ЛНЗ U-19: Дубовий, Вівденко, Гриб, Забара, Гнатенко, Мозоль, Артеменко, Соломка, Суханов (К), Гаврильченко, Волченко. На заміну виходили: Гладкий, Куць, Щербак.