У перший день осені, в межах п’ятого туру VBET Української Премʼєр-Ліги, черкаський ФК ЛНЗ завітав у гості до гранда українського футболу – столичного «Динамо».

Динамівці доволі активно почала гру. Небезпечних ударів по воротах Кучеренка завдавали Тимчик та Рубчинський, на що черкасці відповіли спробою від Пасіча.

На 19-й хвилині кияни отримали чудову нагоду вийти вперед – вони заробили пенальті. Саліху збив Піхальонка в штрафному майданчику, внаслідок чого арбітр вказав на позначку. Встановлювати вирок рефері взявся Ярмоленко, котрий бездоганно пробив у верхній правий кут воріт та вивів «біло-синіх» вперед – 1:0.

«Біло-сині» продовжували діяти першим номером, але їхнім нападникам або бракувало влучності, або надійно діяв воротар черкаської команди.

У другому таймі більш активними були гравці ЛНЗ, але більше голів вболівальники в цьому матчі не побачили.

У підсумку, мінімальна перемога столичного гранда завдяки пенальті, реалізованому Легендою українського футболу.

«Динамо» Київ – ЛНЗ Черкаси 1:0 (1:0)

1 вересня. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.

Гол: А.Ярмоленко, 22 (пен.)

Попередження: В.Рубчинський, 58; Г.Бущан, 86 – Г.Пасіч, 5; Х.Саліху, 19; Молло, 50; Д.Топалов, 66; В.Бойко, 88

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Михавко, Біловар, Тимчик, Бражко (Михайленко, 85), Рубчинський (Буяльський, 60), Піхальонок, Кабаєв (Волошин, 60), Ярмоленко (К) (Брагару, 75), Ванат (Супряга, 75)

Запасні: Нещерет, Моргун, Себальос, Караваєв, Андрієвський, Малиш

ЛНЗ: Кучеренко, Муравський (К), Дайко (Олійник, 90+2), Саліху, Пасіч (Топалов, 65), Путря (Наумець, 80), Нонікашвілі, Яшарі, Тілль (Бойко, 46), Молло (Халайла, 65), Момо

Запасні: Пеньков, Самойленко, Стасюк, Норенков, Бар, Ангелов, Авагімян