Чемпіонат України з кінного спорту (триборства) серед дорослих, юніорів та юнаків приймав Жашків 10-13 вересня. За нагороди змагалися учасники з Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Сум та Рівного. Черкащани ж показали гідний результат та посіли призові місця.

Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, передає ЧЕСНО.

Черкаську область на змаганнях представляли 7 спортсменів –Олег Перелігин, Єлизавета Нечитайло, Сергій Черних, Наталія Ященко, Вероніка Кучеренко та Катерина Йосипенко.

Олег Перелігін в особистій першості з конем Велл Дон Далі виборов бронзову нагороду чемпіонату. В особистій першості серед юніорів Єлизаветі Нечитайло з конем Бомод вдалось посісти третю сходинку турнірної таблиці. Сергій Черних зі сріблом змагань з конем Баркад.

Серед юнаків золото чемпіонату у Вероніки Кучеренко з конем Ікс Бой, а Катерина Йосипенко з конем Абсолют 08 здобули друге місце.