Черговий складний виїзд для Черкаських Мавп. Команда не зуміла поборотися за перемогу у матчі з Дніпром, зазнавши третьої поразки цьому суперникові.

Про це інформує пресслужба черкаського клубу, передає ChesnoNews.

Старт матчу у Дніпрі не назвеш вдалим для черкасців. Дніпряни вже з початку зробили ривок і до середини першої чверті відірвалися на відстань 10-ти очок, а далі лише нарощували перевагу. Господарі краще діяли на щитах, а заодно і втікали у швидкі прориви, що дозволило команді мати відчутний гандикап у першій чверті матчу – 29:14.

У другій чверті черкасці відповіли своїм ривком 13:2 і зуміли скоротити відставання до 6-ти очок. На себе ініціативу взяв Айзек Хемілтон, котрий непогано відпрацював в атаці, набравши 9 балів. Однак втримати цей темп черкасцям не вдавалося. Дніпряни до кінця чверті знов налагодили набір очок і повернули собі двозначний гандикап – 53:32.

Третя чверть стала зовсім невдалою для Мавп. Дніпряни повністю домінували на щитах, не даючи черкасцям діяти через пост. Команда збирала відскоки і розпочинала свої швидкі прориви, що дозволяло лише нарощувати перевагу. Як наслідок, різниця між командами вже сягнула 20+ очок – 68:47.

За такої ситуації на майданчику, четверта чверть перетворилася на формальність. Дніпро тримав черкасців на звичній відстані і в підсумку оформив комфортну перемогу.

Дніпро – Черкаські Мавпи – 87:66 (29:14, 14:18, 25:15, 19:19)
Дніпро: Купер – 10+11 підб, 10 пер; Крутоус – 10; Павлов – 16+4 підб; Закурдаєв – 6; Кравцов – 6+6 підб – старт; Шундель – 13; Зотов – 9+4 підб, 3 пер; Бобров – 7+12 підб; Тимофеєнко – 6; Загреба – 2; Колдомасов – 2.
Черкаси: Кольченко – 10+3 підб; Попов – 4+3 підб; Ткаченко – 7+2 підб, 2 перех; Шаліч – 10+6 підб, 3 пер; Конате – 0+2 підб – старт; Хемілтон – 23+8 підб, 4 пер; Приймак – 6+4 підб; Бондаренко – 4; Сергеєв – 2+6 підб.