1 лютого дніпряни у Києві у рамках підготовки до другої частини чемпіонату України з футболу (II ліга) зіграли з «Оболонню».

Про це розповідає Черкаський спорт, передає ChesnoNews.

01.02.2021. Київ. Контрольна гра

«Оболонь» – МСК «Дніпро» – 4:2 (1:1)

Першими рахунок у зустрічі на 6 хвилині відкрили господарі зустрічі. Далі у грі для нашої команди були дві неприємні ситуації, коли отримали пошкодження основний голкіпер команди Кіріл Самойленко і захисник Костянтин Дашко і змушені були залишити поле. Дніпряни зрівняли рахунок на 34 хвилині гри – 1:1. Гол у свій актив записав гравець на перегляді. Перший тайм так і закінчився з нічийним результатом.

У середині другого тайму господарям зустрічі з невеликим інтервалом вдалося провести дві результативні атаки.  На 82 хвилині гри Артем Кулініч скорочує відставання у рахунку до одного гола. На жаль, у складі дніпрян у другій частині гри отримали травми ще два гравці.

Перед самим фінальним свистком оболонцям вдалося забити четвертий м’яч.