На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у Швейцарії, спортсмени виборюють ліцензії на Олімпійські Ігри в Токіо.

Про це повідомляє Черкаський спорт, передає ChesnoNews.

У фіналі Євро з багатоборства гімнасти виконували вправи на шести снарядах, що і у кваліфікації – вправи на коні, поперечина, вільні вправи, опорний стрибок, паралельні бруси та кільця.

Перед завершальною вправою черкащанин Ілля Ковтун був на четвертому місці. Але у вільних вправах набрав 14.166 балів і випередив представника Туреччини, Ахмета Ундера, більш ніж на бал.

За сумою багатоборства у фіналі Ковтун набрав 84.864 бали (+3.454). Показаний результат дозволив Іллі Ковтуну вибороти бронзову медаль дорослого чемпіонату Європи, на якому він виступав вперше і стати другим наймолодшим призером в історії чеміонатів Європи з гімнастики спортивної у багатоборстві.

24 та 25 квітня черкащанин вестиме боротьбу за нагороди в окремих дисциплінах – на паралельних брусах та коні (махи).