За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру черкащанину за незаконне виготовлення та зберігання особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах з метою збуту (ч. 3 ст. 307 КК України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
За версією слідства 31-річний житель одного з сіл Черкаського району, який раніше вчинив злочин, передбачений ст. 309 Кримінального кодексу України, за місцем свого проживання виготовив та зберігав з метою буту особливо небезпечну психотропну речовину – PVP, вагою 280 г, яку було вилучено працівниками поліції під час обшуку.
Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.