У січні 2018 року депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький звернувся до суду з позовом до Черкаської міської ради та міського голови Черкас Анатолія Бондаренка про захист честі, гідності та ділової репутації, а також про відшкодування моральної шкоди.
Тоді Олександру Радуцькому здалося, що його інтересам було завдано шкоди під час брифінгу 29 вересня 2017 року за участю мера Черкас Анатолія Бондаренка та представників місцевих ЗМІ.
На брифінгу міський голова надав коментарі щодо вбивства депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова. Зокрема ішлося про те, що Анатолію Бондаренку напередодні брифінгу було надано інформацію про причетність Олександра Радуцького до відмивання коштів при здійсненні повноважень у сфері ЖКГ та про причетність останнього до вбивства Михайла Бінусова.
Певна річ, Олександр Радуцький свого відношення до викладеного у коментарях не визнав. Більше того, звернувся до суду з позовом, що воно принижує його честь і гідність, а також шкодить діловій репутації.
У судовій тяганині, яка тривала майже два роки, крапку наприкінці минулого року поставив Верховний Суд України. 6 грудня 2019 року він виніс постанову, яка залишає касаційну скаргу Олександра Радуцького без задоволення. Оскільки колегія суддів погодилася з висновками судів попередніх інстанцій про те, що чинним законодавством не передбачена можливість притягнення до відповідальності за висловлювання оціночних суджень. Вони, як і думки, переконання, судження, критична оцінка певних фактів і недоліків не можуть бути предметом судового захисту, оскільки будучи вираженням суб’єктивної думки і поглядів не можуть бути перевірені на предмет їх відповідності дійсності (на відміну від перевірки істинності фактів), а публічні особи мають бути толерантними до різкої, навіть некоректної критики.