11 лютого відбулись збори трудового колективу Черкаського політехнічного технікуму. У порядку денному зборів було й питання затвердження назви навчального закладу. За результатами голосування з першого питання колектив запропонував міністерству освіти і науки затвердити назву навчального закладу “Черкаський політехнічний фаховий коледж”.
Про це пише Черкаський край.
За більш ніж 90-річгу історію заклад змінює назву не вперше.
Із першого вересня 1922 року діяла Черкаська професійно-технічна школа.
У 1929 році профтехшколу було реорганізовано в Черкаський індустріальний технікум, який проіснував до осені 1930 року і готував робітників за двома спеціальностями: механізація сільського господарства та електрифікація сільського господарства. Згодом навчальний заклад ще кілька разів перейменовували залежно від потреб держави у тих чи тих робітниках, зокрема, технікум механізації та електрифікації сільського господарства, автодорожній технікум, технікум механізації сільського господарства.
З початком Великої Вітчизняної війни навчання було призупинено. Після визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників навчання відразу ж відновилося.
У 1960 році при технікумі було відкрито заочне відділення спеціальності «Електрифікація сільського господарства», а в 1964 році було відкрито нову спеціальність – «Гідромеліорація» і згодом, у 1966 році навчальний заклад було перейменовано на Черкаський технікум гідромеліорації і електрифікації сільського господарства. У 1974 році, у зв’язку із закриттям спеціальності «Гідромеліорація» технікум знову змінив свою назву на технікум електрифікації і сільськогосподарського будівництва, спеціалістів готували за двома напрямами: електрифікація сільського господарства та промислове і цивільне будівництво.
У 1989 році технікум перейменовано на Черкаський політехнічний технікум.