18 лютого у Черкасах відбувся “випускний” поліцейських офіцерів громади, на якому їм вручили службовий автотранспорт. Ключі офіцерам були вручені від 20 автівок. Захід відбувся за участі керівництва Національної поліції України.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-18_12-36-57.jpg)
Ігор Клименко, голова Нацполіції, зазначив, що кожен із поліцейських громади – це крок до безпечнішої України та шлях назустріч відповідальній роботі не лише поліцейських, але й громадян інших професій.
– Довіра до поліцейських по селах зростає. Наш проєкт – це демонстрація того, що правоохоронці – з народом, – зазначив він.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-18_12-01-54.jpg)
Очільник Черкаської ОДА Роман Боднар, наголосив, що територіальні громади мають забезпечувати порядок та безпеку разом із поліцейськими “шерифами”.
– Ми хочемо, щоб рівень довіри тільки зростав до поліції і вселяв віру громадян у перспективне майбутнє. Тому видаємо автомобілі – адже поліцейські мають бути мобільними. Швидкість для нас означає те, що ми завжди поряд із громадянами, – зазначив він.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-18_12-37-19.jpg)
Заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда, зазначив, що поліцейські офіцери громади на довірених територіях – відображення держави, тож він бажає, аби їх робота закінчувалася вже на етапі попередження правопорушень.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-18_12-02-03.jpg)
Окрім вказаних осіб, на заході присутні: керівник проєкту регіонального програмного офісу ІСІТАР Джона Монтаніо та голови 20 об’єднаних територіальних громад Черкащини.