Щемливі спогади та особливі слова подяки – в такій теплій атмосфері пройшов пам’ятний захід, присвячений 5-ій річниці виходу сил АТО з Дебальцевого.
Про це інформує сайт Черкаської міської ради.
Його провели в Будинку ветеранів, що розташований на вулиці Чехова, 112. Тут зібралися військові, рідні загиблих, волонтери, патріотична молодь, а ще – завітав на зустріч і міський голова Анатолій Бондаренко та його заступник Ігор Волошин.
![86936786_1439501902878363_826607812355293184_o](http://procherk.info/images/news/022020/48049f3d19f387dbaf1f5bc53fb2096f.jpg)
Мер наголосив: тільки в боротьбі наша країна зможе стати міцною, цілісною та успішною.
– Щиро дякую всім нашим захисникам, тим, хто ціною власного життя зробив так, аби всі ми могли дивиться на мирне блакитне небо, – говорить Анатолій Бондаренко. – Світла пам’ять Героям, а всім живим захисникам – добра й здоров’я. Ми обов’язково переможемо!