У пресслужбі патрульної поліції Черкащини зазначили, що поняття “булінг” має конкретно визначені відмінні риси, у випадку яких необхідно звертатися до правоохоронців. Одна з таких рис – систематичність.
Не всі конфліктні ситуації між адміністрацією навчальних закладів та учнями підпадають під визначені критерії. Проте патрульні просять звертатися до шкільного офіцеру поліції, якщо у дітей чи підлітків виникають подібні ситуації.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/88013849_2755384384539620_3462981669194039296_o-1.jpg)
Відтак “булінг” – це систематична (повторювана) дія, цькування, яке відбувається протягом певного часу. Окрім цього булінг – це асиметрична ситуація звичайній бійці, коли сторони-учасники є рівними. У булінгу ж є лише кривдник, який шляхом погроз, образ, фізичного насильства та шантажу домінує над жертвою.
Цькування завжди направлене на приниження честі та гідності, самоствердження за рахуної неї.
Характерна ознака для булінгу – відокремлення особи від групи та намагання зробити її вигнанцем. Відтак сам процес приниження під час цього терміну відбувається у той момент, коли група з декількох осіб об’єднується проти когось.