У період з 1 по 29 лютого державні інспектори Черкаського рибоохоронного патруля провели 140 рибоохоронних рейдів. У результаті, викрито 628 порушень природоохоронного законодавства, з яких 148 грубі. Також складено 185 протоколів щодо порушення правил рибальства, 26 – за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів та 2 за порушення порядку провадження господарської діяльності. Крім цього, оформлено 267 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.
Про це інформує Управління Держагентства рибного господарства у Черкаській області.
«За вказаний період на порушників накладено штрафів на суму 12 954 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали понад 207 тис. грн. В ході проведених заходів державні інспектори вилучили 3 999 кг водних біоресурсів, з яких 1 716 кг – на ринках та 1270 кг – за актами безхазяйного майна. Також вилучили 116 од. заборонених знарядь лову та ще 294 од. – за актами безгосподарського майна», – повідомив начальник Черкаського рибоохоронного патруля Віктор Іванько.
Крім цього, 160 справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.
Черкаський рибоохоронний патруль просить усіх громадян суворо дотримуватися законодавства в сфері охорони водних біоресурсів. У разі виявлення порушень вимог законодавства – прохання повідомляти за телефонами «гарячої лінії»: (093) 000-22-03 та (0472) 31-02-76.
Довідково:
В зоні діяльності Черкаського рибоохоронного патруля перебуває Кременчуцьке водосховище (в адмінмежах Черкаської області), загальною площею 98,3 тис. га водного дзеркала, 38 малих водосховищ (5,9 тис. га), 1 037 річок, протяжністю 7 585 км та близько 2 950 малих водних об’єктів (17,5 тис. га). Наразі у підрозділі працює 43 державних інспектори.