У неврологічному відділенні Третьої міської лікарні зафіксовані випадки захворювання на коронавірус серед медпрацівників. Їх точна кількість наразі не встановлена.
Інформацію про це в коментарі 18000 підтвердив заступник головного лікаря Віталій Григор’єв, передає ЧЕСНО.
– Є випадки захворювання. У нас є розуміння, як з цим боротися. Хворих переводять у інфекційну або обласну лікарню. Треба звільнити відділення, тимчасово закрити його, щоб не було розповсюдження і обробити його. Всі співробітники і пацієнти обстежені. Хто хворий, іде або на самоізоляцію, або доліковується, – розказав він.
За словами Григор’єва, зараз всіх працівників лікарні планово перевіряють в порядку черги.