Служба безпеки України викрила на одержанні неправомірної вигоди співробітницю районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області.
Про це повідомляє пресслужба СБУ, передає ЧЕСНО.
За версією слідства, головний спеціаліст налагодила протиправний механізм отримання грошей від громадян. Встановивши «таксу» у 4 800 гривень, вона «гарантувала» прискорене виготовлення біометричних паспортів громадян України. За попепердніми підрахунками щомісяця вона так «заробляла» майже 1000 доларів США.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/04/94884323_1139182799768693_3402928659072286720_n.jpg)
Правоохоронці затримали чиновницю на робочому місці під час одержання чергової неправомірної вигоди. Наразі вирішується питання щодо повідомлення зловмисниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та обрання їй міри запобіжного заходу.
Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, можливо причетних до протиправної оборудки.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2020/04/95218313_1139182843102022_8026178928483762176_o.jpg)
Операція із викриття хабарниці відбувалася спільно із Нацполіцією, під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.