9 травня у селі Межиріч нардеп від ОПЗЖ Василь Німченко, черкаська очільниця осередку ОПЗЖ Юлія Погостінська (вона ж директорка телекомпанії ВІККА) та депутат обласної ради від партії «Відродження» Олег Кашко долучилися до цікавого заходу.
Як інформує Демократична Сокира. Черкаси, усі троє прийняли участь у відкритті у місцевому краєзнавчому музеї експозиції, присвяченої… спецпідрозділу МВС «Беркут». І не просто йому, а тим самим «беркутівцям», які під час Революції Гідності вбивали та катували учасників протестів, передає ЧЕСНО.
“З любов’ю та ностальгією про «героїчний» ОМОН ініціював створення цієї подоби на історико-краєзнавчу експозицію її директор Григорій Марченко. До речі, сам колишній совєцький міліціонер. Експозиція музею – резинові палки, кайданки…” – повідомляють у партії.
Організація Демократичної сокири звернулася до Прокуратури Черкаської області, Служби безпеки України, голови Черкаської ОДА Романа Боднара з проханням звернути увагу на цей інцидент.
Водночас швидше відреагували активісти та небайдужі громадяни.
«Зібрались з друзями з НацКорпусу, ДемСокири, УНСО і Ветеранського Братерства, а нас зустріла рота поліції і 112 канал. Дякую директору музею, що виставку прибрав і не допустив конфлікту», – повідомив керівник черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.
«А тепер про історію. Уявіть що у вас є мама і тато, а хтось каже що їх нема. От так і з історією. Вони хочуть вчити наших дітей тому, що Беркут на Майдані захищав територіальну цілісність. Хочу попередити всіх Кашків, Шаріїв і інших *******: реваншу не буде. Сьогодні перемога, завтра наступний етап боротьби», – зазначив Дмитро Кухарчук.