Прокурорами Золотоніської місцевої прокуратури виявлено багаторічну злочинну схему, згідно якої колишній завідувач однієї із комунальних установ Золотоніського району, зловживаючи владою, з використанням свого службового становища, за пособництва підлеглих їй осіб, коло яких на цей час установлюється, примушували осіб, які перебували на утриманні відокремленого підрозділу вказаної установи, заповідати на свою користь все належне їм майно, в тому числі земельні ділянки, паї, будинки, квартири, погрожуючи при цьому вжити дії щодо їх виселення з указаної установи. Внаслідок їх злочинних дій значна кількість громадян втратили своє майно.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області, передає ЧЕСНО.
Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено СВ Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області.
Досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.