25 червня визначився володар Кубка мера Черкас з футболу.

Про це розповідає Табло, передає ЧЕСНО.

У фінальному матчі зустрілись Карбон та Майфон. З перших хвилин Майфон високо пресингував, що принесло свої плоди. На 3 хвилині матчу після помилки голкіпера Авер’янов відправив м’ яч уже в порожні ворота.

Після того, як рахунок був відкритий, команди почали раз за разом обмінюватись небезпечними моментами.

На 21 хвилині після низки відскоків Дєдов зрівняв рахунок – 1:1. Решту першого тайму команди влаштували гойдалки від одних до інших воріт.

Другий тайм команди розпочали з високого пресингу та швидких атак флангами. На 33 хвилині це принесло свої плоди для Карбону: Тупчієнко ударом з лінії карного майданчика відправляє м’яч в ближній кут. За 5 хвилин до кінця, завдяки високому пресингу Колос отримує шанс і робить рахунок 3:1. Карбон – чемпіон.