В межах ініційованої Президентом України програми #Великебудівництво на Корсунщині проведуть роботи з капітального ремонту КНП “Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня” Корсунь-Шевченківської районної ради.
Про це інформує пресслужба Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації, передає ЧЕСНО.
Наразі з державного бюджету планують спрямувати понад 5,5 млн грн на проведення капітального ремонту приймально-діагностичного відділення невідкладної допомоги Корсунь-Шевченківської ЦРЛ та встановлення обладнання.
Розширення відділення заплановано за рахунок травматологічного відділення, яке переведуть на другий поверх.
З районного бюджету на проведення ремонтних робіт спрямують понад 842 тис. грн.