17-18 травня у Луцьку відбувся чемпіонат країни серед дорослих та молоді.

Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, передає ChesnoNews.

До семи нагород у перший день змагань черкащани додали ще п’ять медалей у другий.

Перший день змагань:

Іваненко Валерія стала чемпіонкою України серед молоді та виборола третє місце серед дорослих спортсменок з метання молоту з результатом 62 метри 28 сантиметрів.

Валерія є вихованкою Школи вищої спортивної майстерності м. Черкаси. Представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренер Іваненко О.О.

Також дві медалі в активі Безшийко Тетяни, яка виборола золото серед молоді та стала бронзовою призеркою серед дорослих спортсменів з бігу на 400м з бар’єрами з результатом 58 секунд 86 сотих секунди.

Тетяна є вихованкою Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси. Представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренери: Малюк О.В. Масляков В.Д.

Нечипоренко Денис виборов друге місце в бігу на 400 м з бар’єрами серед дорослих з результатом 51 секунда 19 сотих секунди.

Денис є вихованцем Школи вищої спортивної майстерності м. Черкаси. Представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренери: Нечипоренко Л.А. та Нечипоренко О.В.

Юнак Дмитро, Кишкань Костянтин, Півняк Олександр, Шеремета Артур у складі молодіжної збірної команди Черкаської області стали срібними призерами з естафетного бігу 4х100м серед.

Марусенко Світлана виграла друге місце у штовханні ядра (4 кг) з результатом 15 метрів 29 сантиметрів.

Світлана представляє Школу вищої спортивної майстерності м. Черкаси.

Другий день чемпіонату:

Молодіжна збірна команда Черкаської області  (Безшийко Тетяна, Михайлик Валентина,  Ополончик Дарія, Артеменко Єкатерина) стала срібним призером з естафетного бігу 4х400м серед молоді, та отримала бронзу серед дорослих.

Деркач Анастасія виборола бронзу у метанні диску з результатом 33 метрів 09 сантиметрів.

Анастасія є вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси. Представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренер: Іваненко О.О. Лисенко С.А.

Ще дві нагороди для збірної Черкащини здобув Кирилін Олексій, який став чемпіоном з метання диску серед молоді з результатом 55 метри 80 сантиметрів та виборов третє місце серед дорослих спортсменів.

Олексій є вихованцем Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси. Представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренер Іваненко О.О.