Черкаські велосипедисти вибороли нагороди відкритого Кубку та чемпіонату України. Всього на змаганнях область представляли десятеро спортсменів.

Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, передає ChesnoNews.

Відкритий Кубок України в олімпійських видах програм (чоловіки, жінки) та чемпіонат України в командній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок відбулися в Білій Церкві.

Тривали вони з 20-го до 23-го серпня. За нагороди змагалися велосипедисти з Миколаєва, Донецька, Києва, Харкова, Черкас та Житомира.

Спортсмени із Черкащини вибороли низку нагород. Так, Віталій Новаковський став переможцем в індивідуальній гонці на час, а збірна команда області у складі Віталія Новаковського, Костянтина Рибарука, Андрія Підкуйка та Ростислава Царана виборола “золото” в командній першості на дистанції 75 кілометрів.