Золотоніською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою 51-річного мешканця одного із сіл Золотоніського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та ч. 3 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту в особливо великих розмірах) КК України.
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
Установлено, що у ході санкціонованого обшуку домоволодіння особи виявлено та вилучено 150 патронів, які є боєприпасами до нарізної вогнепальної зброї, а також наркотичні засоби загальною вагою понад 10 кг, які останній зберігав за місцем свого проживання.
Правопорушника затримано та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 309 КК України.
Довідково: Зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі від трьох до семи років.
Незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту в особливо великих розмірах карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.